O nas

sklep-oswiecim

Firma AUTO ARTMOT działa na rynku od 1992 roku, tak więc w branży motoryzacyjnej posiadamy już ponad 30-letnie doświadczenie. Przez cały ten czas wypracowaliśmy sobie opinię firmy solidnej, niezawodnej i przyjaznej dla klienta. Wykwalifikowana kadra naszych pracowników, zawsze służy pomocą i radą. 

 

Nasze sklepy motoryzacyjne oferującą pełną gamę części zamiennych, olejów, filtrów, blacharki, akcesoriów i chemii samochodowej do wszystkich rodzajów i typów marek samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

 

Ponadto prowadzimy Okręgową Stację Kontroli Pojazdów, a także AUTO SERWIS oferujący usługi w zakresie napraw samochodów osobowych i dostawczych oraz legalizacji tachografów cyfrowych i napraw klimatyzacji samochodowych.

 

Obecnie firma mieści się w dwóch lokalizacjach. Pierwszy ze sklepów motoryzacyjnych znajduję się na ul. Powstańców Śląskich 3a w Oświęcimiu, natomiast drugi sklep, jak również działalność w zakresie stacji kontroli pojazdów i serwisów, na ul. Krakowskiej 27 w Babicach. Odległość między oboma punktami to 2,6 km. Dokładne położenie można sprawdzić klikając na zakładkę „mapka dojazdowa”.

 

W 2010 roku nasza firma uzyskała współfinansowanie ze środków Unii Europejskiej dla projektu „Zakup specjalistycznych urządzeń i wprowadzenie nowych usług warunkiem wzrostu konkurencyjności AUTO ARTMOT Alicja Pieczka w branży motoryzacyjnej” w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013 „Fundusze Europejskie dla Małopolski”. Uzyskane dodatkowe fundusze zostały przeznaczone na dofinansowanie wyposażenia stacji kontroli pojazdów oraz auto serwisu znajdującego się na ul.Krakowskiej 27.