Serwis

Zadowolenie klienta z wykonanej usługi jest naszym priorytetem, dlatego wszystkie naprawy traktujemy indywidualnie, wykonujemy je z najwyższą starannością i udzielamy gwarancji. Wszystkie naprawy wykonywane przez nasz serwis objęte są gwarancją zarówno na części (w przypadku ich zakupu w naszej firmie) jak i usługę. Do każdej naprawy wystawiamy paragon lub fakturę, stanowiące podstawę reklamacji.

 

Posiadamy profesjonalne narzędzia, które dają nam możliwość wykonywania napraw zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu. Nasi mechanicy to fachowcy w swojej dziedzinie, posiadają oni doświadczenie, które zdobyli podczas pracy między innymi w autoryzowanych serwisach marek takich jak Ford, Toyota, Citroen i Skoda. Wykonujemy diagnostykę komputerową pojazdów ciężarowych oraz przyczep i naczep wszystkich marek.

 

Dzięki temu, że posiadamy własne sklepy motoryzacyjne zawsze jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom pełną gamę części w konkurencyjnych cenach. Większość napraw wykonujemy w ciągu jednego dnia. Oznacza to, że klient umówiony na konkretny dzień może być pewny, że jego auto tego samego dnia będzie gotowe do jazdy.

 

Oferujemy możliwość uzyskania korzystnych rabatów oraz płatność przelewem, dla firm naprawiających w naszym AUTO SERWISIE floty swoich pojazdów.