Polecamy produkty marki Neolux

W skład produktów oferowanych przez markę NEOLUX wchodzą lampy ksenonowe, żarówki reflektorowe i pomocnicze oraz retrofity LED. NEOLUX oferuje szeroką gamę produktów oświetleniowych niemieckiej jakości w konkurencyjnych cenach.

Historia marki NEOLUX sięga 1923r., kiedy we Francji powstała fabryka w Molsheim – La Lampe NEOLUX S.à.r.l.. Dwa lata później po raz pierwszy objęty ochroną został znak towarowy. Obecnie znak towarowy NEOLUX jest chroniony w ponad 90 krajach. W latach 30. i 40. XX wieku większość udziałów w spółce należała do firmy Interlux. Jednocześnie firma OSRAM inwestowała w spółkę, aby ostatecznie w 1965r. zmienić nazwę na OSRAM S.à.r.l. Od tego momentu NEOLUX jest częścią marki OSRAM.

Wieloletnia współpraca z OSRAM umocniła pozycję marki NEOLUX jako producenta oświetlenia dla potrzeb kierowców samochodów osobowych, ciężarówek, off-roadów, czy motocykli. Neolux to marka należąca do firmy Osram. Obie firmy zapewniają pełen asortyment oświetleniowy dla klientów różnych wymagań. My możemy z czystym sumieniem polecić produkty marki Neolux jako nieco tańszego zamiennika o bardzo dobrych parametrach użytkowych i jakościowych.